Татарстан Республикасы Дәүләт симфоник оркестрының сәнгать җитәкчесе һәм баш дирижеры, Россиянең халык артисты Александр Сладковский
    Беренче скрипкалар төркеме
    Беренче скрипкалар төркеме
    1. Алинә Яконина
      Оркестр концертмейстеры, беренче скрипкалар концертмейстеры
    2. Максим Монасыйпов
      беренче скрипкалар концертмейстеры
    3. Олег Мороз
      беренче скрипкалар концертмейстеры
    4. Тимур Монасыйпов
    5. Асия Гәрәева
    6. Тимур Гилязутдинов
    7. Наталья Новикова
    8. Дина Рабецкая
    9. Евгений Петров
    10. Наталья Левчук
    11. Анастасия Храмова
    12. Наиля Монасыйпова
    13. Адилә Ибушева
    14. Любовь Хәкимуллина
    Икенче скрипкалар төркеме
    Икенче скрипкалар төркеме
    1. Юлия Клыкова
      икенче скрипкалар төркеме концертмейстеры
    2. Гөлмирә Дыкина
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Анжелика Әхмәтова
    4. Ольга Ивлиева
    5. Дарья Монасыйпова
    6. Альвина Утэй
    7. Айдар Латфуллин
    8. Җанбәк Монасыйпов
    9. Роман Рогив
    10. Әлфинә Приходченко
    11. Елизавета Луценко
    12. Елена Кириллова
    13. Зөлфия Сайкина
    14. Ульяна Забегаева
    15. Зөлфира Ахметова
    16. Лариса Михеева
    Альтлар төркеме
    Альтлар төркеме
    1. Айдар Баһаутдинов
      альтлар төркеме концертмейстеры
    2. Илья Субботин
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Антон Жук
    4. Андрей Сушков
    5. Искәндәр Кәримов
    6. Кирилл Кәримов
    7. Елена Подольская
    8. Гүзәлия Еникеева
    9. Анна Толмачева
    10. Илдар Гайнетдинов
    11. Руфия Шиһапова
    12. Софья Сергеева
    Виолончельләр төркеме
    Виолончельләр төркеме
    1. Михаил Гринчук
      виолончельләр төркеме концертмейстеры
    2. Александр Дульнев
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Михаил Приходцев
    4. Альберт Шәйхетдинов
    5. Виктор Иванов
    6. Альбина Елькина
    7. Александр Храмов
    8. Наталья Садртдинова
    9. Светлана Семендуева
    10. Юлия Сушко
    11. Ильдар Болгар
    12. Роза Әсәдуллина
    Контрабаслар
    Контрабаслар
    1. Марат Волков
      контрабаслар төркеме концертмейстеры
    2. Роман Ходыкин
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Сергей Дмитриев
    4. Павел Николаев
    5. Юрий Дудчак
    6. Юлия Монасыйпова
    7. Таһир Мөхетдинов
      Татарстан Республикасының атказанган артисты
    8. Павел Харитонов
    9. Павел Мальцев
    Флейталар төркеме
    Флейталар төркеме
    1. Венера Порфирьева
      флейталар төркеме концертмейстеры
    2. Андрей Большаков
      флейталар төркемен көйләүче
    3. Андрей Костягин
    4. Антон Дыкин
      флейта-пикколо
    Гобойлар төркеме
    Гобойлар төркеме
    1. Андрей Шубин
      гобойлар төркеме концертмейстеры
    2. Сергей Булычев
      гобойлар төркемен көйләүче
    3. Игорь Авдеев
    4. Дмитрий Никитин
      инглиз мөгез быргысы
    Кларнетлар төркеме
    Кларнетлар төркеме
    1. Артур Мөхәмәтшин
      кларнетлар төркеме концертмейстеры
    2. Валентин Фролов
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Фагыйл Гыйльманшин
      бас-кларнет
    4. Юрий Валсов
    Фаготлар төркеме
    Фаготлар төркеме
    1. Рамиль Сафин
      фаготлар төркеме концертмейстеры
    2. Константин Воронцов
      фаготлар төркемен көйләүче
    3. Максим Аникин
    4. Кирилл Газизов
    5. Василий Ластовка
      контрафагот, Татарстан Республикасының атказанган артсты
    Валторннар төркеме
    Валторннар төркеме
    1. Сергей Антонов
      валторн төркеме концертмейстеры
    2. Алексей Соловьев
      валторн төркемен көйләүче
    3. Иван Никитин
    4. Родион Акулов
    5. Азамат Дәүлетгәрәев
    6. Константин Сушко
    7. Дмитрий Бабинцев
    Торбалар төркеме
    Торбалар төркеме
    1. Денис Петров
      торбалар төркеме концертмейстеры
    2. Дмитрий Трубаков
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Илнур Кәримуллин
      торбалар төркемен көйләүче
    4. Денис Лоншаков
    5. Николай Алексеев
    Тромбоннар төркеме
    Тромбоннар төркеме
    1. Руслан Вәлиев
      тромбоннар төркеме концертмейстеры
    2. Никита Казаков
      тромбоннар төркемен көйләүче
    3. Данил Ракин
    4. Александр Гладышев
      бас-тромбон
    Торба
    Торба
    1. Дмитрий Любавин
    Арфалар
    Арфалар
    1. Наталья Антонова
      арфалар төркеме концертмейстеры
    2. Александра Ржавцева
    Рояль
    Рояль
    1. Эдуард Әхмәтов
    Бәрмә уен коралары төркеме
    Бәрмә уен коралары төркеме
    1. Константин Колесников
      бәрмә кораллар төркеме концертмейстеры
    2. Михаил Красничкин
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Наталья Николаева
    4. Антон Ольховский
    5. Георгий Фортунатов
    6. Михаил Косов