Татарстан Республикасы Дәүләт симфоник оркестрының сәнгать җитәкчесе һәм баш дирижеры, Россиянең халык артисты Александр Сладковский
    Беренче скрипкалар төркеме
    Беренче скрипкалар төркеме
    1. Алинә Яконина
      Оркестр концертмейстеры, беренче скрипкалар концертмейстеры
    2. Николай Усанов
      беренче скрипкалар концертмейстеры
    3. Максим Монасыйпов
      беренче скрипкалар концертмейстеры
    4. Олег Мороз
      беренче скрипкалар концертмейстеры
    5. Асия Гәрәева
    6. Тимур Монасыйпов
    7. Наталья Левчук
    8. Евгения Иванова
    9. Дина Рабецкая
    10. Наталья Новикова
    11. Полина Писарева
    12. Динә Бикжанова
    13. Евгений Петров
    14. Наиля Монасыйпова
    15. Адилә Ибушева
    16. Любовь Хәкимуллина
    Икенче скрипкалар төркеме
    Икенче скрипкалар төркеме
    1. Юлия Клыкова
      икенче скрипкалар төркеме концертмейстеры
    2. Гөлмирә Дыкина
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Анжелика Әхмәтова
    4. Ольга Ивлиева
    5. Альвина Утэй
    6. Җанбәк Монасыйпов
    7. Айдар Латфуллин
    8. Әлфинә Приходченко
    9. Роман Рогив
    10. Елизавета Луценко
    11. Дарья Монасыйпова
    12. Ульяна Забегаева
    13. Елена Кириллова
    14. Зөлфира Ахметова
    15. Зөлфия Сайкина
    16. Лариса Михеева
    Альтлар төркеме
    Альтлар төркеме
    1. Айдар Баһаутдинов
      альтлар төркеме концертмейстеры
    2. Илья Субботин
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Владимир Ершов
    4. Андрей Сушков
    5. Антон Жук
    6. Кирилл Каримов
    7. Гүзәлия Еникеева
    8. Елена Подольская
    9. Анна Толмачева
    10. Сергей Чернов
    11. Руфия Шиһапова
    12. Ольга Собянина
    Виолончельләр төркеме
    Виолончельләр төркеме
    1. Михаил Гринчук
      виолончельләр төркеме концертмейстеры
    2. Александр Дульнев
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Михаил Приходцев
    4. Альберт Шәйхетдинов
    5. Виктор Иванов
    6. Альбина Елькина
    7. Александр Храмов
    8. Наталья Данилова
    9. Светлана Семендуева
    10. Юлия Сушко
    11. Ильдар Болгар
    12. Роза Әсәдуллина
    Контрабаслар
    Контрабаслар
    1. Марат Волков
      контрабаслар төркеме концертмейстеры
    2. Роман Ходыкин
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Сергей Дмитриев
    4. Павел Николаев
    5. Таһир Мөхетдинов
      Татарстан Республикасының атказанган артисты
    6. Юлия Монасыйпова
    7. Юрий Дудчак
    8. Павел Харитонов
    9. Павел Мальцев
    Флейталар төркеме
    Флейталар төркеме
    1. Венера Порфирьева
      флейталар төркеме концертмейстеры
    2. Андрей Большаков
      флейталар төркемен көйләүче
    3. Андрей Костягин
    4. Антон Дыкин
      флейта-пикколо
    Гобойлар төркеме
    Гобойлар төркеме
    1. Андрей Шубин
      гобойлар төркеме концертмейстеры
    2. Сергей Булычев
      гобойлар төркемен көйләүче
    3. Игорь Авдеев
    4. Дмитрий Никитин
      инглиз мөгез быргысы
    Кларнетлар төркеме
    Кларнетлар төркеме
    1. Артур Мөхәмәтшин
      кларнетлар төркеме концертмейстеры
    2. Дмитрий Сгонник
      кларнетлар төркемен көйләүче
    3. Ярослав Артемьев
    4. Фагыйл Гыйльманшин
      бас-кларнет
    Фаготлар төркеме
    Фаготлар төркеме
    1. Рамиль Сафин
      фаготлар төркеме концертмейстеры
    2. Константин Воронцов
      фаготлар төркемен көйләүче
    3. Максим Аникин
    4. Кирилл Газизов
    5. Василий Ластовка
      контрафагот, Татарстан Республикасының атказанган артсты
    Валторннар төркеме
    Валторннар төркеме
    1. Сергей Антонов
      валторн төркеме концертмейстеры
    2. Алексей Соловьев
      валторн төркемен көйләүче
    3. Иван Никитин
    4. Родион Акулов
    5. Азамат Дәүлетгәрәев
    6. Константин Сушко
    7. Дмитрий Бабинцев
    Торбалар төркеме
    Торбалар төркеме
    1. Денис Петров
      торбалар төркеме концертмейстеры
    2. Дмитрий Трубаков
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Илнур Кәримуллин
      торбалар төркемен көйләүче
    4. Денис Лоншаков
    5. Николай Алексеев
    Тромбоннар төркеме
    Тромбоннар төркеме
    1. Руслан Вәлиев
      тромбоннар төркеме концертмейстеры
    2. Никита Казаков
      тромбоннар төркемен көйләүче
    3. Александр Гладышев
      бас-тромбон
    4. Данил Ракин
    Торба
    Торба
    1. Дмитрий Любавин
    Арфалар
    Арфалар
    1. Наталья Антонова
      арфалар төркеме концертмейстеры
    Рояль
    Рояль
    1. Эдуард Әхмәтов
    Бәрмә уен коралары төркеме
    Бәрмә уен коралары төркеме
    1. Константин Колесников
      бәрмә кораллар төркеме концертмейстеры
    2. Михаил Красничкин
      концертмейстер ярдәмчесе
    3. Наталья Николаева
    4. Никита Мартынычев
    5. Антон Ольховский
    6. Георгий Фортунатов